Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Zaproszenie na targi rolne AGROTECHNIKA 2024

W imieniu Dyrekcji i Pracowników Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego zs. w Bratoszewicach zapraszamy na Targi Rolne AGROTECHNIKA 2024, które odbędą się 27 – 28 kwietnia 2024 roku w godzinach 9:00 – 17:00 w Bratoszewicach, ul. Nowości 32, 95-011 Bratoszewice.
W ofercie targowej m.in.:
– prezentacja maszyn, urządzeń i środków do produkcji rolnej,
– prezentacja materiału szkółkarskiego,
– bogaty asortyment drzew owocowych, sadzonek, kwiatów rabatowych, doniczkowych i balkonowych,
– jarmark żywności prosto od rolnika,
– wyroby rękodzieła ludowego,
– konkursy.

Back to top