– ­čĹęÔÇŹ­čÜĺ­čÜĺÔÇ×Bitwa o remizyÔÇŁ ÔÇô rz─ůd sfinansuje termomodernizacj─Ö i doposa┼╝enie remiz dla gmin o najwy┼╝szej frekwencji wyborczej.

­čÜĺGmina do 20 tys. mieszka┼äc├│w, w kt├│rej frekwencja wyborcza b─Ödzie najwy┼╝sza w powiecie, otrzyma ┼Ťrodki na sfinansowanie modernizacji stra┼╝nicy OSP. Dzi─Öki tym funduszom mo┼╝liwa b─Ödzie kompleksowa termomodernizacja remizy, wymiana ┼║r├│d┼éa ciep┼éa na niskoemisyjne, instalacja OZE, remont i doposa┼╝enie w niezb─Ödny sprz─Öt. Warto┼Ť─ç dofinansowania dla jednej remizy to nawet 1 milion z┼éotych.

­čÜĺDotacje dla jednostek ochotniczych stra┼╝y po┼╝arnych b─Öd─ů realizowane w roku 2024, zgodnie z procedurami okre┼Ťlonymi przez Ministra Klimatu i ┼Ürodowiska w ramach w┼éa┼Ťciwego programu priorytetowego Narodowego Funduszu Ochrony ┼Ürodowiska i Gospodarki Wodnej oraz przez Ministra Spraw Wewn─Ötrznych i Administracji (reprezentowanego przez Komendanta G┼é├│wnego Pa┼ästwowej.
­čÜĺSzanowni Pa┼ästwo: Bitwa o remizy ÔÇô 15 pa┼║dziernika zapraszamy do frekwencji!

Back to top