Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Akademia Liderów Województwa Łódzkiego zaprasza do udziału w drugiej edycji projektu, pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera.

Rekrutacja do projektu będzie odbywała się elektronicznie i potrwa do 10 stycznia 2022 r.
Głównym jego celem jest przekazanie młodzieży wiedzy dotyczącej funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego oraz społeczeństwa obywatelskiego, a także wsparcie osób chcących doskonalić swoje umiejętności organizacyjne, niezbędne do pełnienia funkcji liderów w lokalnych społecznościach, czy organizacjach pozarządowych.

Akademia Liderów jest bezpłatna i jest skierowana do mieszkańców województwa łódzkiego w wieku od 18 – 30 lat. Dedykowana jest szczególnie młodym radnym, członkom młodzieżowych rad samorządu terytorialnego, studentom, uczniom, młodzieży zaangażowanej w życie lokalnych społeczności.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.nist.gov.pl – zakładka „Akademia Liderów Województwa Łódzkiego”.

Do udziału w projekcie zaprasza Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego.

EPSON MFP image
Back to top