Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Apel o udostępnienie starych zdjęć.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do mieszkańców gminy i parafii Strzelce o udostępnienie posiadanych starych zdjęć przedstawiających naszą gminę.
Urząd Gminy planuje wydanie pozycji ilustrującej dzieje naszej gminy. Fotografie będą stanowiły wielki walor projektowanej publikacji, przy aktywnej pomocy mieszkańców gminy i okolicy.
Zdjęcia dostarczone do Gminnej Biblioteki zostaną zeskanowane i natychmiast zwrócone właścicielom. Oczekujemy zdjęć ukazujących budynki, drogi, ludzi, uroczystości państwowe i kościelne, wydarzenia społeczne i polityczne.
Bardzo liczymy, że nasz apel spotka się z dużym odzewem z Państwa strony.
Wszystkim osobom życzliwym bardzo serdecznie dziękujemy.

Back to top