Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– INFORMACJA O WYMIANIE WODOMIERZY!

Wójt Gminy Strzelce uprzejmie informuje, że od 02.10.2023 r. na terenie Gminy Strzelce prowadzone będą prace związane z wymianą istniejących hydrantów oraz wodomierzy mechanicznych na ultradźwiękowe.
O terminach wymiany wodomierzy w kolejnych sołectwach będziemy starali się Państwa informować za pośrednictwem strony www.strzelcegmina.eu oraz komunikatami umieszczanymi na tablicach informacyjnych sołectw.
W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o umożliwienie dostępu do istniejących wodomierzy, celem ich wymiany na nowe.

Back to top