Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – IMGW PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne I stopnia dotyczące opadów marznących oraz silnego wiatru dla poszczególnych obszarów‼

Opady marznące❄️
❄️Obszar: województwo łódzkie
❄️Czas: od godz. 05:00 dnia 23.11.2023 do godz. 12:00 dnia 23.11.2023
❄️Przebieg: Prognozowane są słabe opady marznącego deszczu powodujące gołoledź. Strefa opadów przemieszczać się będzie z północnego zachodu w kierunku południowo-wschodnim i
wschodnim.
❄️Prawdopodobieństwo: 80%
Silny wiatr🌬💨
🌬Obszar: powiaty: bełchatowski, brzeziński, kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, łódzki wschodni, Łódź, opoczyński, pabianicki, pajęczański, piotrkowski, Piotrków Trybunalski, poddębicki, rawski, sieradzki, Skierniewice, skierniewicki, tomaszowski, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski i zgierski.
🌬Czas: od godz. od godz. 11:00 dnia 23.11.2023 do godz. 02:00 dnia 24.11.2023
🌬Przebieg: Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 40 km/h, w porywach do 85 km/h, z zachodu.
🌬Prawdopodobieństwo: 80%

Back to top