– Koncert „Muzyka w barwach lata” w Strzelcach👩‍🎤

🔸31 lipca 2022 roku w sali konferencyjnej Pałacu (Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o Grupa IHAR) odbył się uroczysty koncert „Muzyka w barwach lata”, w ramach tegorocznej edycji XIV Międzynarodowych Warsztatów Wokalnych Siemienice-Kutno-Strzelce.
🔹Koncert prowadziła prof. Anna Jeremus-Lewandowska.
W koncercie wystąpili: Natalia Nowaczyk, Kinga Rybarczyk, Amelia Sułkowska, Wanda Tomczak, Sylwia Kogucińska, Jinxuan Li, Yingxi Zhang, Yueming Lu, Jingyuan Li oraz prof. Anna Jeremus-Lewandowska, dr hab. Jarosław Domagała oraz Ewa Szpakowska.
🔸Licznie zgromadzeni słuchacze z przyjemnością i zachwytem wysłuchali pięknych arii operowych i operetkowych, gromkimi brawami nagradzając wszystkich artystów, a słowa podziękowania do nich skierował Wójt Gminy Strzelce – Tomasz Grabowski oraz Prezes Hodowli Roślin Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR – Wojciech Błaszczak.
🔹Patronatem koncert objęło Polskie Stowarzyszenie Pedagogów Śpiewu we Wrocławiu, Instytut Wokalistyki Akademii Muzycznej w Poznaniu, Urząd Gminy Strzelce, Hodowla Roślin Strzelce sp. z o.o. Grupa IHAR, Urząd Miasta Kutno, Polfarmex S.A., PBO Vester s.j., Kutnowski Dom Kultury, Fundacja Promocji Muzyki „Artifex”.

Back to top