Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Koncert „Muzyka w barwach lata” w Strzelcach­čĹęÔÇŹ­čÄĄ

­čöŞ31 lipca 2022 roku w sali konferencyjnej Pa┼éacu (Hodowla Ro┼Ťlin Strzelce Sp. z o.o Grupa IHAR) odby┼é si─Ö uroczysty koncert „Muzyka w barwach lata”, w ramach tegorocznej edycji XIV Mi─Ödzynarodowych Warsztat├│w Wokalnych Siemienice-Kutno-Strzelce.
­čö╣Koncert prowadzi┼éa prof. Anna Jeremus-Lewandowska.
W koncercie wyst─ůpili: Natalia Nowaczyk, Kinga Rybarczyk, Amelia Su┼ékowska, Wanda Tomczak, Sylwia Koguci┼äska, Jinxuan Li, Yingxi Zhang, Yueming Lu, Jingyuan Li oraz prof. Anna Jeremus-Lewandowska, dr hab. Jaros┼éaw Domaga┼éa oraz Ewa Szpakowska.
­čöŞLicznie zgromadzeni s┼éuchacze z przyjemno┼Ťci─ů i zachwytem wys┼éuchali pi─Öknych arii operowych i operetkowych, gromkimi brawami nagradzaj─ůc wszystkich artyst├│w, a s┼éowa podzi─Ökowania do nich skierowa┼é W├│jt Gminy Strzelce ÔÇô Tomasz Grabowski oraz Prezes Hodowli Ro┼Ťlin Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR ÔÇô Wojciech B┼éaszczak.
­čö╣Patronatem koncert obj─Ö┼éo Polskie Stowarzyszenie Pedagog├│w ┼Üpiewu we Wroc┼éawiu, Instytut Wokalistyki Akademii Muzycznej w Poznaniu, Urz─ůd Gminy Strzelce, Hodowla Ro┼Ťlin Strzelce sp. z o.o. Grupa IHAR, Urz─ůd Miasta Kutno, Polfarmex S.A., PBO Vester s.j., Kutnowski Dom Kultury, Fundacja Promocji Muzyki ÔÇ×ArtifexÔÇŁ.

Back to top