Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Nagroda Kuratora Oświaty w Łodzi🌹

Mamy przyjemność poinformować, że 11 października 2023 r. w Teatrze Miejskim w Sieradzu podczas Wojewódzkich Obchodów Dnia Edukacji Narodowej Dyrektor SP im. Szarych Szeregów w Strzelcach – Pani Jolanta Piotrowicz-Albiniak otrzymała nagrodę Łódzkiego Kuratora Oświaty za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej.
W tej podniosłej uroczystości brali udział między innymi:
☑️wojewoda łódzki Karol Młynarczyk,
☑️szef Biura Polityki Międzynarodowej Kancelarii Prezydenta RP Marcin Przydacz,
☑️sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Tomasz Rzymkowski.
Pani Dyrektor serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym💐

Back to top