Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Rolnictwo precyzyjne w Polsce.

Polska Fundacja Przemysłu Kosmicznego postanowiła zbadać powiązanie między przemysłem kosmicznym, a polskim przemysłem rolniczym.

W tym celu rozpoczęła przygotowania raportu nt. rolnictwa precyzyjnego, którego istotnym elementem są technologie satelitarne. Jest to bardzo istotne badanie, które pozwoli lepiej poznać potrzeby polskich rolników, a co za tym idzie, przygotowywać wsparcie dla rozwoju polskiego rolnictwa. Serdecznie zachęcamy wszystkich rolników do wypełnienia przygotowanej przez nich krótkiej ankiety, która będzie stanowiła podstawę dla wspomnianego wyżej raportu. Badanie jest anonimowe, a jego wypełnienie trwa mniej niż 60 sekund.Jest one przeznaczone dla osób prowadzących własne gospodarstwo rolne.Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękujemy!

Link do ankiety –

➡
https://forms.gle/TZsXS2ZjsJJMfFAZ6
Back to top