Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Ruszyła rejestracja na II Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2021!

Już 30 września br. Województwo Łódzkie gościć będzie uczestników Forum w hotelu VH Andel’s Łódź.

Forum to nowe wydarzenie w kalendarzu imprez gospodarczych w regionie koncentrujące się na tematach związanych ze sprawiedliwą transformacją oraz budowaniu i promowaniu innowacyjnej gospodarki z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. W tym roku Forum odbędzie się w formule hybrydowej, łączącej tradycyjne, stacjonarne obrady z transmisją online.

Na uczestników czekają dyskusje panelowe, rozmowy ze specjalistami z różnych środowisk oraz wystąpienia ekspertów, które są niezwykle istotne z punktu widzenia wyzwań społecznych, naukowych i ekonomicznych. Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju umożliwia nie tylko wymianę poglądów, ale także inicjowanie oraz umacnianie współpracy między uczelniami i instytucjami a przedsiębiorcami w zakresie obecnych trendów w zielonej gospodarce.

Aby zostać jednym z uczestników Forum, należy zarejestrować się na stronie internetowej  www.forumbiznesu.lodzkie.pl.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Back to top