Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– SZKOLENIA DLA MAŁYCH I ŚREDNICH GOSPODARSTW WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W ZAKRESIE ZAPOBIEGANIA ROZPRZESTRZENIANIA ASF.

Szanowni Państwo, wychodząc na przeciw oczekiwaniom producentów trzody chlewnej Stowarzyszenie Innowatorów Wsi przygotowało krótkie szkolenie w wersji on-line dotyczące zasad bioasekuracji, a tym samym zapobiegające rozprzestrzenianiu ASF. Każdy rolnik, który przejdzie szkolenie i spełni kryteria udziału otrzyma bezpłatny pakiet bioasekuracyjny, który zostanie mu dostarczony w szczelnym opakowaniu przez firmę kurierską.

W skład pakietu wchodzą:

opryskiwacz z lancą,
środek dezynfekcyjny,
ochraniacze na buty – 10 szt.,
kombinezony ochronne – 5 szt.,
rękawiczki – 100 szt.
Poniżej przygotowaliśmy Państwu instrukcję (załącznik), aby pokazać jak w 6 prostych krokach przejść szkolenie i zdobyć opisany pakiet.

Szkolenie ASF_instrukcja

Zapraszamy do udziału

Back to top