– TEQBALL⚽ – ZAGOŚCIŁ W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. SZARYCH SZEREGÓW W STRZELCACH⚽💪😎

Uczniowie klas I-III i klas IV -VIII mieli możliwość poznania najszybciej rozwijającej się dyscypliny sportowej na świecie. Dowiedzieli się o historii powstania gry, jej zasadach, oraz możliwościach stołu wielofunkcyjnego TEQ , na którym można uprawiać 6 dyscyplin sportowych: TEQBALL, TEQVOLY, TEQIS, TEQPONG, QATCH, TEQS. Stół również przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Uczniowie z wielką chęcią praktycznie uczestniczyli w pokazie

Dzięki Wójtowi Gminy Strzelce Panu Tomaszowi Grabowskiemu i Radzie Gminy Strzelce , szkoła wzbogaciła się o 2 stoły TEQ, które będą służyły uczniom w szkole, na lekcjach wychowania fizycznego oraz wszystkim mieszkańcom Gminy Strzelce.

Powstanie również sekcja TEQBALL, która będzie prowadzona przez trenera z MDK w Kutnie. Mam nadzieje, że w Strzelcach będzie odbywało się wiele imprez sportowych w TEQBALL rangi gminnej, powiatowej ,wojewódzkiej i ogólnopolskiej.

Serdecznie zapraszamy do sekcji wszystkich chętnych. Kontakt – koordynator – trener- Tomasz Marciniak – tel. 501 231 700 lub Messenger.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA , ZOBACZ I SPRÓBUJ- link: https://youtu.be/lekLyS32Ltc

Back to top