Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Utrudnienia w związku z pracami na sieci wodociągowej‼

W związku z pracami przełączeniowymi związanymi z modernizacją Stacji Uzdatniania Wody w Muchnicach Nowych, od dnia 13.05.2023 r. (poniedziałek) w terminie ok. miesiąca mogą nastąpić spadki ciśnienia w sieci wodociągowej, oraz chwilowe braki wody na terenie gminy Strzelce w miejscowościach:
💦Sójki
💦Muchnów
💦Marianów
💦Muchnice
💦Muchnice Nowe
💦Rejmontów
💦Janiszew

Zakończenie inwestycji pozwoli na bardziej stabilne dostawy znacznie lepiej uzdatnionej wody ale wcześniej musimy wykonać prace powodujące chwilowe utrudnienia.
Prosimy o wyrozumiałość😊

Back to top