Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Uwaga na oszustów Programu „Czyste Powietrze” ‼

⭕️Przestrzegamy Mieszkańców Gminy Strzelce przed firmami wykonawczymi, które w ostatnim czasie pojawiają się na terenie naszej gminy oferując audyty energetyczne nieruchomości w zakresie dofinansowań do wymiany kotłów oraz sporządzenia wniosków w ramach Programu “Czyste Powietrze”.
⭕️W związku z licznymi pytaniami oraz zgłoszeniami telefonicznymi informujemy, że Gmina Strzelce nie współpracuje z żadnymi firmami pojawiającymi się u Państwa na posesjach oferującymi usługi związane z realizacją programu „Czyste powietrze.” ‼

Back to top