Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Wieloletni Rządowy Program „Posiłek w szkole i w domu” dotyczącego wspierania na lata 2019– 2023 organy prowadzące publiczne szkoły podstawowe -moduł 3.

Gmina Strzelce otrzymała dofinansowanie w ramach modułu 3 wieloletniego  Rządowego Programu „Posiłek w szkole i w domu” dotyczącego wspierania na lata 2019 – 2023 organów prowadzących publiczne szkoły podstawowe w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki przez organizację stołówek i miejsc spożywania posiłków.

Organ prowadzący: Gmina Strzelce

Projekt realizowany jest w szkole: Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Strzelcach

Wartość dofinansowania: 80 000,00 zł (80 %)

Całkowita wartość zadania: 100 000,00  zł

Opis zadania: Zadanie obejmuje zorganizowanie nowej stołówki szkolnej (własna kuchnia i jadalnia w Szkole Podstawowej im. Szarych Szeregów w Strzelcach.

W ramach wsparcia finansowego kuchnia zostanie wyposażona w sprzęty niezbędne do przygotowania i serwowania posiłków takie jak m.in. piec konwekcyjno-parowy z wyposażeniem, obieraczkę do ziemniaków, szafę chłodniczo-mroźną, taboret gazowy, kuchnia gazowa 6 palnikowa, regały i stoły przyścienne, warniki, krajalnica, szatkownica, wilk do mięsa, robot kuchenny, garnki wysokie 12l i 36l, akcesoria kuchenne takie jak: noże , deski, zastawa stołowa (talerze płytkie i głębokie, półmiski).

Back to top