Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– WSZYSTKIE PLACÓWKI MEDYCZNE W JEDNYM MIEJSCU.

🟢Bezpieczeństwo to nasz priorytet i czasami zdarzy się sytuacja, że potrzebujemy pomocy lekarza, bądź musimy znaleźć aptekę. W takim momencie ważna jest szybka pomoc. Jednak nie zawsze jesteśmy w swojej miejscowości, gdzie wiemy dokładnie, w jakim miejscu znajduje się apteka bądź szpital.
🟢W aplikacji Moja Okolica znajdziesz wszystkie najbliższe punkty medyczne w okolicy. Nie ważne gdzie się aktualnie znajdujesz, po wpisaniu miejscowości, w module ZDROWIE pojawią się wszystkie placówki, które są w Twojej najbliższej okolicy – apteki, punkty AED czy przychodnie.
https://www.mojaokolica.pl/blog-pl/zdrowie

Back to top