Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– WSZYSTKIE PLAC脫WKI MEDYCZNE W JEDNYM MIEJSCU.

馃煝Bezpiecze艅stwo to nasz priorytet i czasami zdarzy si臋 sytuacja, 偶e potrzebujemy pomocy lekarza, b膮d藕 musimy znale藕膰 aptek臋. W takim momencie wa偶na jest szybka pomoc. Jednak nie zawsze jeste艣my w swojej miejscowo艣ci, gdzie wiemy dok艂adnie, w jakim miejscu znajduje si臋 apteka b膮d藕 szpital.
馃煝W aplikacji Moja Okolica znajdziesz wszystkie najbli偶sze punkty medyczne w okolicy. Nie wa偶ne gdzie si臋 aktualnie znajdujesz, po wpisaniu miejscowo艣ci, w module ZDROWIE pojawi膮 si臋 wszystkie plac贸wki, kt贸re s膮 w Twojej najbli偶szej okolicy – apteki, punkty AED czy przychodnie.
https://www.mojaokolica.pl/blog-pl/zdrowie

Back to top