– ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE „AKTYWNIE I BEZPIECZNIE SPĘDZAM WAKACJE”

Już 1 lipca rusza konkurs na pracę plastyczną połączoną z fotorelacją z wakacji. Adresowany do dzieci i młodzieży konkurs ma na celu między innymi, podniesienie poziomu wiedzy dzieci, młodzieży w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa oraz zachęcenie młodych ludzi do realizacji kreatywnych zadań, rozwijania własnych pasji, umiejętności twórczych. Zapraszamy do udziału. Rozstrzygnięcie konkursu 29 sierpnia 2021 roku.

Konkurs ”Aktywnie i bezpiecznie spędzam wakacje” jest współorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Kutnie, Urząd Gminy w Krzyżanowie , Urząd Gminy Strzelce oraz Uząd Gminy w Dąbrowicach. Kierowany jest do dzieci w 2 kategoriach wiekowych 6-9 lat oraz 10-14 lat. Zadaniem dzieci uczestniczących w konkursie jest stworzenie PRACY PLASTYCZNEJ W FORMIE FOTORLEACJI Z WAKACJI pokazującej aktywne i bezpieczne formy spędzania czasu wolnego. Praca powinna obrazować formy spędzania wakacji, które dziecko wspólnie z rodzicami lub samo realizowało podczas wakacyjnego odpoczynku. Praca powinna podkreślać również aspekt na co należy zwracać uwagę aby ten wypoczynek był bezpieczny. Praca powinna zawierać zdjęcia wykonane podczas wakacyjnych wypraw, które należy wkomponować w projekt pracy plastycznej. Szczegóły w regulaminie.

http://kutno.policja.gov.pl/download.php?s=262&id=131941

Zachęcamy również do obejrzenia spotu „Bezpieczna Woda” akcji „Bezpieczne Wakacje w Powiecie Kutnowskim”: https://www.youtube.com/watch?v=WcZ6AKVmrhg

Back to top