Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Zaproszenie na III Wokalne Konfrontacje w Zdunach.

xr:d:DAFPdkTqJkE:39,j:38871359279,t:22102406

Biblioteka Publiczna i Dom Kultury Gminy Zduny, nieprzerwanie od 1999 roku, zaprasza wokalistów na konkurs piosenki, który na przestrzeni lat wielokrotnie zmieniał swoją formułę, rozwijał się, ale niezmiennie był jedynym tego typu wydarzeniem w powiecie łowickim, mającym na celu przede wszystkim propagowanie twórczości artystycznej oraz kreatywności i zdolności osób śpiewających.
„III Wokalne Konfrontacje”, czyli Regionalny Festiwal Piosenki Polskiej, mają formułę dwudniową – na 10 grudnia (sobota) zaplanowane zostały przesłuchania konkursowe, natomiast 11 grudnia (niedziela) zapraszamy na koncert galowy z wręczeniem nagród. Konkurs kierowany jest do solistów z powiatu łowickiego i ościennych – zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Wszystkie szczegóły: regulamin konkursu oraz elektroniczny formularz zgłoszenia, dostępne są na stronie:

Back to top