Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Na występach w Łodzi

W Bałuckim Ośrodku Kultury w Łodzi odbyły się 26. Spotkania Amatorskich Artystycznych Zespołów Seniorów, które są okazją do prezentacji dorobku artystów z całego województwa.

W Bałuckim Ośrodku Kultury w Łodzi odbyły się 26. Spotkania Amatorskich Artystycznych Zespołów Seniorów, które są okazją do prezentacji dorobku artystów z całego województwa.

W tej wspaniałej imprezie zaprezentowały się działające pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury w Strzelcach zespoły śpiewacze „Strzelce” (kier. Ewa Karbowska) i „Klonowianki”  (kier. Tadeusz Sobczyk) – reprezentacji kultury ludowej  gminy Strzelce, a ich brawurowo wykonane pieśni ludowe zostały nagrodzone brawami zgromadzonej publiczności.

Back to top