– Referaty

  • Wójt Gminy

Tomasz Grabowski

 e-mail: wojt@gminastrzelce.eu
-Sekretariat Wójta
pokój 8
tel. (24) 356-66-01
fax. (24) 356-66-15
e-mail: sekretariat@gminastrzelce.eu
Przyjęcia interesantów:
– w sprawach ogólnych – codziennie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
 

  • Skarbnik Gminy

Jolanta Skowrońska

pokój 4
tel. (24) 356-66-06
e-mail: jolanta.skowronska@gminastrzelce.eu
 

  • Urząd Stanu Cywilnego

Kierownik USC – Dorota Traczyk
pokój nr 16
tel. (24) 356-66-02
e-mail: dorota.traczyk@gminastrzelce.eu
 

  • Referat Organizacyjny

Kancelaria urzędu i sekretariat Wójta Gminy:
Inspektor ds. organizacyjnych
Beata Koronowska
tel. (24) 356-66-01
pokój nr 8
e-mail: beata.koronowska@gminastrzelce.eu

zastępstwo :
Monika Kujawa
tel: (24) 356-66-01
e-mail: sekretariat@gminastrzelce.eu
-Podinspektor ds. kadr
Klaudia Pietrzak
pokój nr 16
tel: (24) 356-66-02
e-mail: klaudia.pietrzak@gminastrzelce.eu

  • Referat finansowy

Kierownik Referatu – Skarbnik Gminy – Jolanta Skowrońska

SKARBNIK GMINY
Jolanta Skowrońska
pokój nr4
tel. (24) 356-66-06
e-mail: jolanta.skowronska@gminastrzelce.eu
-Inspektor ds. księgowości podatków i opłat
Jolanta Justyńska
pokój nr 7
tel. (24) 356-66-16
e-mail: jolanta.justynska@gminastrzelce.eu
– Inspektor ds. wymiaru podatku i opłat
Irena Matuszewska
pokój nr 7
tel. (24) 356-66-16
e-mail: irena.matuszewska@gminastrzelce.eu
– Inspektor ds. podatków i opłat i windykacji
Halina Rybicka
pokój nr 7
tel. (24) 356-66-16
e-mail: halina.rybicka@gminastrzelce.eu
-Inspektor ds. księgowości budżetowej
Katarzyna Zgierska
pokój nr 5
tel. (24) 356-66-21
e-mail: katarzyna.zgierska@gminastrzelce.eu
– Inspektor ds. kasy
Kasjer Wanda Janczewska
tel. (24) 356-66-18
e-mail: wanda.janczewska@gminastrzelce.eu

-Podinspektor ds. płac

Agnieszka Bagnowska

pokój nr 5
tel. (24) 356-66-21
e-mail: agnieszka.bagnowska@gminastrzelce.eu

-Młodszy księgowy
Iwona Milczarska
pokój nr 5
tel. (24) 356-66-06
e-mail: iwona.milczarska@gminastrzelce.eu
Godziny pracy Kasy:
– Poniedziałek – 7.00 – 15.00
wpłaty – 7.00-14.00
– Wtorek – 7.00 – 15.00
wpłaty – 7.00-14.00
– Środa – 7.00 – 15.00
wpłaty – 7.00-14.00
– Czwartek – 7.00 – 15.00
wpłaty – 7.00-14.00
– Piątek – 7.00 – 15.00
wpłaty – 7.00-14.00

  • Referat Gospodarki Komunalnej, Przestrzennej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Kierownik Referatu – Arkadiusz Olesiński
pokój nr 13
tel. (24) 356-66-04
e-mail: arkadiusz.olesinski@gminastrzelce.eu
– Starszy inspektor ds. rolnictwa, gospodarki gruntami i mieniem komunalnym
Aleksandra Olejnik
pokój nr 12
tel. (24) 356-66-20
e-mail: aleksandra.olejnik@gminastrzelce.eu
– Inspektor ds. ochrony środowiska
Monika Małecka
pokój nr 10
tel. (24) 356-66-14
e-mail: monika.malecka@gminastrzelce.eu
– Inspektor ds. utrzymania porządku i czystości
Edyta Rojkowska
pokój nr 10
tel. (24) 356-66-14
e-mail: edyta.rojkowska@gminastrzelce.eu

  • Samodzielne stanowisko ds. Obrony Cywilnej

-Inspektor ds. obronnych i obrony cywilnej
Wioleta Maćczak
pokój nr 16
tel. (24) 356-66-02
e-mail: wioleta.macczak@gminastrzelce.eu
 

  • Samodzielne stanowisko ds. zamówień publicznych

-Starszy inspektor ds. oświaty i zamówień publicznych
Marek Tybura
pokój nr 17
tel. (24) 356-66-22
e-mail: marek.tybura@gminastrzelce.eu
 
 

Back to top