– Święto w Długołęce

W dniu 6 stycznia 2016 roku w Święto Trzech Króli, w sali Ochotniczej Straży Pożarnej  w Długołęce, odbyło się spotkanie noworoczne połączone z obchodami Dnia Babci  i Dziadka.

Imprezę swym występem uświetniły zespoły śpiewacze „Strzelce” i „Klonowianki”, działające pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury w Strzelcach, a w ich repertuarze znalazły się piękne kolędy, piosenki dedykowane seniorom oraz pieśni ludowe.

Po życzeniach uczestnicy spotkania zasiedli do wspólnego posiłku przygotowanego przez organizatorów, a spotkanie pełne humoru i serdeczności trwało do późnych godzin popołudniowych.

Organizatorem tej wspaniałej imprezy było prężnie działające Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Długołęce pod przewodnictwem  Anny Szpik, radna gminy Strzelce – Ewa Karbowska oraz Elżbieta Fabianowska – sołtys wsi Długołęka.

Back to top