Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Uroczystość w Długołęce

W Święto Trzech Króli, 6 stycznia 2017 roku w sali OSP w Długołęce odbyło się spotkanie noworoczne połączone z Dniem Babci i Dziadka. Organizatorem tej wzruszającej uroczystości było Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Długołęce pod przewodnictwem Anny Szpik, Ewy Karbowskiej – radnej gminy Strzelce oraz sołtys wsi Długołęka, Elżbiety Fabianowskiej.

Wydarzeniu towarzyszył występ grup śpiewaczych „Strzelce” i „Klonowianki’, a zebrani mogli wspólnie z zespołami zaśpiewać najpiękniejsze kolędy, pieśni ludowe i piosenki dedykowane seniorom.

Dla wszystkich przybyłych na spotkanie organizatorzy przygotowali poczęstunek, a przy wspólnym stole towarzyszyła rodzinna i życzliwa atmosfera.

 

Back to top