Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Bieg przełajowy „Ku Niepodległej”

8 listopada 2019 roku na terenie szkoły podstawowej odbył się bieg przełajowy „Ku Niepodległej”, którego organizatorami była Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Strzelcach wspólnie   z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Strzelcach.

Wielkie emocje i sportowa rywalizacja towarzyszyła kilkudziesięciu uczniom, a w klasyfikacji drużynowej bezkonkurencyjna okazała się 10-osobowa sztafeta z klasy Vb, która nieznacznie wyprzedziła drużynę z klasy Vc, Va i IV.

W rywalizacji indywidualnej młodzi sportowcy uzyskali następujące miejsca:

klasa VI dziewcząt:

 1. Sandra Wróbel
 2. Alicja Blejder
 3. Agata Purchalak

klasa VII dziewcząt:

 1. Agata Cierpikowska
 2. Oliwia Woźniak
 3. Kinga Postolska

klasa VIII dziewcząt:

 1. Klaudia Jóźwiak
 2. Marta Chabowska
 3. Nikola Woźniak

klasa VI chłopców:

 1. Dawid Michalski
 2. Maksymilian Michalak
 3. Szymon Szwarc

klasa VII chłopców:

 1. Szymon Rojkowski
 2. Kamil Wróbel
 3. Cezary Rojkowski

klasa VII chłopców:

 1. Adam Andrzejewski
 2. Maciej Gałązka
 3. Oliwier Czyż

Najlepszym sportowcom pamiątkowe medale i dyplomy wręczyła w towarzystwie koordynatorów biegów Pani Małgorzata Walczak – Wicedyrektor SP Strzelce, a ich fundatorem był Wójt Gminy Strzelce Tomasz Grabowski.

Koordynatorami biegu byli nauczyciele wychowania fizycznego: Paweł Kacprzak, Janusz Karbowski i Damian Lech.

Jeszcze raz gratulujemy osiągnięć wszystkim młodym sportowcom i życzymy kolejnych sukcesów    w 2020 roku.

Back to top