Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Dzień Dziecka ‚2019

4 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej w Strzelcach odbyła się plenerowa impreza z okazji Dnia Dziecka, a jej głównym hasłem była promocja zdrowego stylu życia.

Podczas pięknej i słonecznej pogody dzieci zaprezentowały swoje liczne talenty artystyczne,  a innymi atrakcjami uroczystości była zjeżdżalnia, trampolina euro bungiee, słonik hopser, balonikowe show, pokaz baniek mydlanych, zabawy z liną ze Szczudlarzem Clownem, pokazy iluzjonistyczne wykonane przez profesjonalnego Magika, malowanie buziek, przejażdżka niezwykłym autem w kształcie bizona oraz strzelanie z łuku, rozgrywki sportowe, prezentacja samochodu  ratowniczo – gaśniczego MAN z OSP  w Klonowcu Starym oraz smaczne kiełbaski i napoje.

Tradycyjnie już organizatorem imprezy był urząd gminy, szkoła podstawowa, przedszkole, biblioteka oraz ośrodek kultury, a patronat nad nią objął Wójt Gminy Strzelce – Tomasz Grabowski,  który złożył piękne życzenia wszystkim naszym milusińskim.

Back to top