– Dzień Dziecka ‚2019

4 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej w Strzelcach odbyła się plenerowa impreza z okazji Dnia Dziecka, a jej głównym hasłem była promocja zdrowego stylu życia.

Podczas pięknej i słonecznej pogody dzieci zaprezentowały swoje liczne talenty artystyczne,  a innymi atrakcjami uroczystości była zjeżdżalnia, trampolina euro bungiee, słonik hopser, balonikowe show, pokaz baniek mydlanych, zabawy z liną ze Szczudlarzem Clownem, pokazy iluzjonistyczne wykonane przez profesjonalnego Magika, malowanie buziek, przejażdżka niezwykłym autem w kształcie bizona oraz strzelanie z łuku, rozgrywki sportowe, prezentacja samochodu  ratowniczo – gaśniczego MAN z OSP  w Klonowcu Starym oraz smaczne kiełbaski i napoje.

Tradycyjnie już organizatorem imprezy był urząd gminy, szkoła podstawowa, przedszkole, biblioteka oraz ośrodek kultury, a patronat nad nią objął Wójt Gminy Strzelce – Tomasz Grabowski,  który złożył piękne życzenia wszystkim naszym milusińskim.

Back to top