Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Festyn Gminny – 26 sierpnia 2018r.

 

Niedzielnego popołudnia na placu po Gminnej Spółdzielni w Strzelcach odbyła się wdzięczna, koncertowa uroczystość. Pożegnanie wyjątkowo upalnego lata przez mieszkańców gminy Strzelce było wspaniałą okazją do odstresowania. Oprawę muzyczną zapewniły zespoły różnych stylów takich jak: klasyka klubowa z lat 80’, swingowe wersje starych polskich melodii czy rytmiczne disco polo.
Niewątpliwie wartym zapamiętania był godzinny występ Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej, który zaprezentował szereg tradycyjnych, folklorystycznych utworów bawiąc i zadziwiając publiczność jednocześnie.  Ponadto uczestnicy festynu mieli okazję poczęstować się grochówką oraz potrawami przygotowanymi przez Koła Gospodyń Wiejskich z Muchnowa i Długołęki. Nie zabrakło także wystawców produktów naturalnych, którzy mieli do zaoferowania: miody, pyłki pszczele, obwarzanki o różnych smakach. Swoją ofertę przedstawiła firma kosmetyczna „AVON” z Kutna, Powiatowe Koło Pszczelarzy w Kutnie, reprezentowane przez pana Grzegorza Gryglaka, natomiast tort serwowany przez Wójta Gminy to dzieło cukierników Restauracji i Hotelu Dwój Sójki. Dzieciom czas umiliły zabawy na dmuchanych zabawkach oraz baloniki napełnione helem. Ponadto wiele osób skorzystało z możliwości zrobienia sobie zdjęcia w specjalnej ramce. Tegoroczny festyn gminny z pewnością zapisał się wielkim plusem na kartach historii naszej społeczności.

 

 

 

 

 

Back to top