Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Folklor gminy Strzelce w Żychlinie

25 listopada 2017 roku, zespoły śpiewacze „Strzelce” i „Klonowianki” wzięły udział w IV Przeglądzie Artystycznego Ruchu Seniora, którego organizatorem był Żychliński Dom Kultury. Głównym celem Przeglądu było zaprezentowanie dorobku zespołów artystycznych, duetów i solistów oraz integracja środowiska seniorskiego.

Śpiewacy ludowi z Gminnego Ośrodka Kultury w Strzelcach wspaniale zaprezentowali się wśród wielu zespołów i solistów biorących udział w tej imprezie, a ich brawurowo wykonany repertuar został nagrodzony gromkimi brawami przez licznie zgromadzoną publiczność.

Back to top