Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2019

Na boisku Szkoły Podstawowej w Strzelcach, 14 lipca 2019 roku, odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których uczestniczyły cztery drużyny Ochotniczych Straży Pożarnych   oraz trzy Kobiece Drużyny Pożarnicze.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska powołana przez Komendanta Powiatowego PSP w Kutnie, a sędzią głównym zawodów był mł. asp. Robert Nowakowski. Sędziami pomocniczymi strażackich zmagań byli: mł. asp. Adam Baranowski, Łukasz Ciesielski i Damian Pakulski.

Po podsumowaniu punktów zdobytych przez poszczególne OSP ustalono następującą kolejność miejsc: I miejsce zajęła OSP z Długołęki, wyprzedzając ochotników z Przyzorza, Muchnic Nowych   i Siemianowa.

Wśród drużyn kobiecych zwyciężyły druhny z OSP w Długołęce, a kolejne miejsca zajęły Kobiece Drużyny Pożarnicze z Siemianowa  i Przyzorza.

Okolicznościowe puchary, dyplomy oraz atrakcyjne nagrody wręczał Wójt Gminy Strzelce Tomasz Grabowski wspólnie z Przewodniczącą Rady Gminy Strzelce Teresą Sobczyk, Prezesem Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Strzelcach dh Marianem Adamusiakiem, Komendantem Gminnym Związku OSP RP dh Grzegorzem Pasiewiczem oraz Honorowym Komendantem Gminnym Związku OSP RP w Strzelcach dh Janem Wójcikowskim.

Organizatorem tych udanych zawodów, przeprowadzonych w sportowej rywalizacji, był Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Strzelcach, a fundatorem nagród dla najlepszych drużyn był Wójt Gminy Strzelce.

Back to top