– Otwarcie sali konferencyjnej

W budynku Urzędu Gminy Strzelce oddano do użytku nową salę konferencyjną. Uroczyste otwarcie miało miejsce w dniu 24 czerwca 2021 roku.

– Trzeba mieć marzenia i starać się je spełniać. Ja właśnie spełniłem jedno z nich – marzyłem, aby obrady Rady Gminy Strzelce odbywały się w bardzo dobrych warunkach i tak też się stało – mówił Tomasz Grabowski, Wójt Gminy Strzelce.

W spotkaniu obok przedstawicieli władz Gminy Strzelce, uczestniczyli także: Senator RP – Przemysław Błaszczyk, Starosta Kutnowski – Daniel Kowalik, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego – Tomasz Walczewski, Wójt Gminy Dąbrowice – Dorota Dąbrowska, Wójt Gminy Łanięta – Tomasz Szczęsny, radni Rady Gminy Strzelce, sołtysi, pracownicy Urzędu Gminy w Strzelcach.

Salę poświęcił ks. Tadeusz Świątek – proboszcz parafii Świętej Trójcy w Strzelcach.

W nowej sali konferencyjnej będą odbywać się m.in. obrady Rady Gminy Strzelce, szkolenia, wydarzenia okolicznościowe.

Back to top