– Taneczne turnieje

27 kwietnia 2019 roku w Kutnowskim Domu Kultury odbył się miniturniej tańca breakdance „Król parkietu”, w którym rywalizacja podzielona była na trzy grupy wiekowe, a pomysłodawcą tego wspaniałego przedsięwzięcia był Piotr Woźniak. W kategorii 14 – 18 lat z tanecznych zmagań zwycięsko wyszedł Bartek Zimny ze Strzelec, na co dzień trenujący tą trudną formę taneczną   w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzelcach. Styl tańca breakdance jest bardzo efektowny              i widowiskowy, wymaga dobrej kondycji oraz wszechstronnej sprawności fizycznej, polega na wykonaniu ewolucji połączonych z rytmicznych tańcem.

Bartek Zimny ma na swoim koncie wiele występów na turniejach tańca, a jego ostatnim sukcesem było zajęcie II Miejsca w Turnieju „Battle of Ironskills”, który odbył się 11 maja 2019 roku   w Toruniu.

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności w tej formie tańca, zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Strzelcach na bezpłatne zajęcia taneczne w każdy piątek o godz. 1700, które prowadzi Piotr Woźniak znany jako „Bboy Anioł”.

Back to top