Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Wycieczka do Łodzi

Kilkadziesiąt dzieci z terenu gminy uczestniczyło w atrakcyjnej wycieczce do Łodzi,  którą 10 lipca 2018 roku zorganizował Gminny Ośrodek Kultury wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczną  w Strzelcach.

W trakcie tej ciekawej eskapady najmłodsi odwiedzili Centrum Nauki i Techniki EC1,   gdzie m.in. odwiedzili Planetarium i  obejrzeli pokaz „Z wizytą u Pana Twardowskiego”,     a także zaznajomili się z ciekawymi eksponatami na terenie całego obiektu. Multimedialna oprawa seansu oraz zdobyte informacje na pewno na długo zostaną w pamięci uczestników letniego wyjazdu.

Ostatnim etapem wycieczki był pobyt w Centrum Tańca i Zabawy „Twister”, gdzie na dzieci czekał park linowy, dmuchany zamek, kolorowy tor przeszkód oraz ścianka interaktywna.

Back to top