Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Як сортувати сміття? Інструкція українською мовою. Jak segregować odpady? Instrukcja w języku ukraińskim.

EPSON MFP image

Властиве сортування сміття – наша спільна справа. Це сприяє покращенню стану природного середовища та впливає на комфорт повсякденного функціонування. Нагадуємо жителям Кельце та нашим гостям з України про правила сортування сміття.

Єдина система сортування сміття діє на всій території Польщі. Це означає, що кожен районний центр розподіляє своє сміття за однаковими правилами, тобто сортування поділено на п’ять фракцій: метал і пластик – жовтого кольору, скло – зеленого кольору, папір – синього кольору, біовідходи – коричневого кольору, змішані відходи – чорного кольору.

Завдяки цьому рішенню, де б Ви у Польщі не знаходилися, система сортування сміття завжди буде однаковою. Додатково кожній фракції призначений колір контейнера, щоб навіть наймолодші мешканці могли легко розпізнати відповідний контейнер.

Back to top