– 🎉🚒𝟏𝟎𝟎-𝐥𝐞𝐜𝐢𝐞 OSP Długołęka 🚒🎉

Sweet - 6

22 czerwca 2024 r. druhny oraz druhowie z OSP w Długołęce świętowali jubileusz 100-lecia powstania swojej jednostki 🚒 👨‍🚒

To wyjątkowe wydarzenie było doskonałą okazją, by uczcić historię, poświęcenie i nieocenioną pracę naszych strażaków-ochotników, którzy od stu lat stoją na straży bezpieczeństwa i pomagają w potrzebie.
👨‍🚒💪 𝐒𝐭𝐫𝐚𝐳̇𝐚𝐜𝐲-𝐨𝐜𝐡𝐨𝐭𝐧𝐢𝐜𝐲 – 𝐁𝐨𝐡𝐚𝐭𝐞𝐫𝐨𝐰𝐢𝐞 𝐜𝐨𝐝𝐳𝐢𝐞𝐧𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢
Uroczystości rozpoczęły się polową Mszą Świętą a następnie na placu za remizą strażacką po złożeniu meldunku, odegraniu hymnu odsłonięto tablicę pamiątkową i wręczono odznaczenia i wyróżnienia wszystkim członkom OSP Długołęka za ich niezłomną służbę i zaangażowanie. Ich wkład w ochronę lokalnej społeczności jest bezcenny i zasługuje na najwyższe uznanie.
🚒Razem tworzymy historię i razem dbamy o bezpieczeństwo❗️
❤️Gratulujemy tak pięknego jubileuszu oraz życzymy kolejnych sukcesów na następne lata! ❤️

Back to top