Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– 馃挍馃挋NASZA ZBI脫RKA DAR脫W NADAL TRWA 馃挍馃挋

馃數Zwracamy si臋 do mieszka艅c贸w Gminy Strzelce z pro艣b膮 o pomoc dla naszych s膮siad贸w z Ukrainy. Potrzebujemy 偶ywno艣膰 ( mleko, ry偶, kasze, makarony, konserwy, woda, olej, cukier, m膮ka, s贸l, herbata, kawa) oraz 艣rodki higieniczne i czysto艣ci.
馃煥Dary mo偶na przynosi膰 do Urz臋du Gminy w Strzelcach – GOPS 鈥 tel. 24 356 66 13 w godzinach pracy: poniedzia艂ek, wtorek, 艣roda, czwartek, pi膮tek 7:00- 15:00
馃挍馃挋Dzia艂amy dalej馃挍馃挋
馃挍馃挋Nie poddajemy si臋馃挍馃挋
馃挍DZI臉KUJEMY ZA OKAZAN膭 POMOC I WSPARCIE馃挋
鈥濶ie liczy si臋 to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak si臋 z nimi dzielisz鈥

Back to top