Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– ­čÜĺ XLV Og├│lnopolski Turniej Wiedzy Po┼╝arniczej­čÜĺ

­čÜĺ30 marca 2022 roku, w Szkole Podstawowej im. Szarych Szereg├│w w Strzelcach, odby┼é si─Ö gminny etap XLV Og├│lnopolskiego Turnieju Wiedzy Po┼╝arniczej ÔÇ×M┼éodzie┼╝ Zapobiega Po┼╝aromÔÇŁ, kt├│rego g┼é├│wnym celem jest popularyzacja przepis├│w i kszta┼étowanie umiej─Ötno┼Ťci w zakresie ochrony ludno┼Ťci, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpo┼╝arowej.
­čÜĺG┼é├│wnym organizatorem turnieju by┼é Zarz─ůd Oddzia┼éu Gminnego ZOSP RP w Strzelcach, Urz─ůd Gminy Strzelce, Szko┼éa Podstawowa, O┼Ťrodek Kultury i Biblioteka.
­čÜĺNad prawid┼éowym przebiegiem rywalizacji czuwa┼éa Komisja w sk┼éadzie: Tomasz Grabowski, W├│jt Gminy Strzelce – Prezes ZOGm ZOSP RP w Strzelcach, Grzegorz Pasiewicz ÔÇô Komendant Gminny Zwi─ůzku OSP RP, Marian Adamusiak ÔÇô Honorowy Prezes ZOGm ZOSP RP, Marek Syska i Pawe┼é Kacprzak, a przewodniczy┼é jej m┼é.asp. Kamil Trybulski z Komendy Powiatowej PSP w Kutnie.
­čÜĺW I grupie wiekowej (szko┼éy podstawowe klasy I-IV) zwyci─Ö┼╝y┼é Mateusz ┼╗ydowo, a kolejne miejsca w tej kategorii zaj─Öli: Jan Rutkowski i Mi┼éosz Rybicki.
­čÜĺW II grupie wiekowej (szko┼éy podstawowe klasy V-VIII) najwi─Öksz─ů wiedz─ů z dziedziny po┼╝arnictwa wykaza┼éa si─Ö Karolina Szulc, kt├│ra wyprzedzi┼éa Zuzann─Ö Pakulsk─ů i Szymona Napolskiego.
­čÜĺNa powiatowych eliminacjach XLV Turnieju OTWP gmin─Ö Strzelce b─Öd─ů reprezentowali:
w grupie I:

  • Mateusz ┼╗ydowo
  • Jan Rutkowski
    w grupie II:
  • Karolina Szulc
  • Zuzanna Pakulska
    ­čÜĺUczestnik├│w eliminacji gminnych do konkursu przygotowywali opiekunowie: Jolanta Piotrowicz-Albiniak ÔÇô Dyrektor SP w Strzelcach i Pawe┼é Kacprzak ÔÇô nauczyciel wychowania fizycznego SP Strzelce, a uczestnicy stra┼╝ackich zmaga┼ä otrzymali pami─ůtkowe dyplomy­čôť i nagrody ksi─ů┼╝kowe ­čôÜufundowane przez W├│jta Gminy Strzelce ÔÇô Tomasza Grabowskiego, kt├│ry ┼╝yczy┼é laureatom powodzenia w dalszych etapach konkursu.
Back to top