– Wspólnie tworzymy album z fotografiami powiatu kutnowskiego.

Stowarzyszenie Grupa Przyjaciół „od jutra”  z siedzibą w Kutnie, 99-300 ul. Teatralna 1, zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu kutnowskiego do udziału w  zadaniu publicznym pt. „Opracowanie i wydrukowanie albumu z fotografiami (z XX wieku) Kutna i powiatu kutnowskiego”. Wystarczy przysłać do nas skan fotografii przedstawiającej miejsca z jednej z  11 gmin powiatu kutnowskiego.

Przyjmujemy  fotografie
w formie papierowej (zostaną zwrócone właścicielowi po zeskanowaniu-
kontakt: Bożena Gajewska, tel. 603 716 132) oraz skany w jakości minimum
600 dpi w formacie  JPG.  Uczestnik może zgłosić   dowolną  liczbę
fotografii dotyczących powiatu kutnowskiego z okresu  od początku  do końca XX wieku. Zgłoszenie
uczestnictwa odbywa się poprzez przesłanie skanów zdjęć wraz z wypełnionym formularzem
pocztą e-mail na adres  fotopowiatkutno@gmail.com

Koordynatorem Zadania jest Bożena Gajewska (tel. kontaktowy 603 716 132), do której można dzwonić we wszystkich sprawach związanych z w/w projektem.

Termin nadsyłania fotografii upływa z dniem 31 lipca  2023 roku. Fotografie zostaną zamieszczone w albumie. Organizator zastrzega sobie prawo wyboru fotografii do publikacji. Promocja albumu odbędzie się na przełomie XI/XII 2023 roku. Album będzie przekazywany bezpłatnie podczas spotkania promocyjnego.

Do pobrania:

formularz FOTO