– Bieg przełajowy „Ku Niepodległej”

18 listopada 2021 roku na terenie Szkoły Podstawowej w Strzelcach odbył się bieg przełajowy „Ku Niepodległej”, którego głównym organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Strzelcach wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Gminną Biblioteką Publiczną w Strzelcach.
Wielkie emocje i sportowa rywalizacja towarzyszyła dziewięćdziesięciu zawodnikom, a koordynatorami biegu byli nauczyciele wychowania fizycznego: Paweł Kacprzak,
Janusz Karbowski i Damian Lech.
Wyniki rywalizacji przedstawiały się następująco:
I. Sztafeta mieszana VIII/VII (chłopcy i dziewczęta):

1. VIII b
  2. VIII a
  3. VII b
  4. VII c
  5. VII a
    Zwycięska sztafeta z klasy VIII b pobiegła w składzie: Agata Purchalak, Karolina Szulc, Dominika Stępniak, Sandra Wróbel, Kacper Grabowski, Michał Sobczyk, Szymon Szwarc i Maksymilian Michalak.
    II. Sztafeta mieszana VI/V (chłopcy i dziewczęta):
  6. V a
  7. VI a
  8. V b
    Zdobywcy I miejsca, klasa V a pobiegła w składzie:
    Adam Wieczorek, Lena Cicherska, Filip Dobrowolski,
    Mikołaj Fijałkowski, Mateusz Wiśniewski, Zuzanna Rybicka,
    Maja Wasielewska i Alicja Moziakowska.
    III. Biegi indywidualne – klasy IV
    Dziewczęta:
  9. Sandra Twardowska
  10. Zuzanna Wnuk
  11. Justyna Gryglak
    Chłopcy:
  12. Kamil Gołębiewski
  13. Igor Napolski
  14. Szymon Wróblewski
    Najlepszym sportowcom pamiątkowe medale i puchary wręczył w towarzystwie koordynatorów biegów Pan Tomasz Grabowski – Wójt Gminy Strzelce, wspólnie z Panią Dyrektor Szkoły Podstawowej Jolantą Piotrowicz-Albiniak i Przewodniczącym Komisji Oświaty, Kultury, Spraw Socjalnych oraz Sportu – Witoldem Morawskim, a ich głównym fundatorem był Departament Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego i Wójt Gminy Strzelce.
    Gratulujemy osiągnięć wszystkim młodym biegaczom, życząc im kolejnych sukcesów w następnym roku.