– Bo… „kto śpiewa troski rozwiewa” VII Przegląd Pieśni Ludowej w Klonowcu Starym.

🪗🎤🎻🥁15 czerwca 2024 roku, w Sali OSP w Klonowcu Starym odbył się VII Przegląd Piosenki Ludowej, zatytułowany „Kto śpiewa troski rozwiewa”. Patronat Honorowy objął Wójt Gminy Strzelce Tomasz Grabowski.
🪗Organizatorem tego wydarzenia był GOK Strzelce pod kierownictwem Dyrektora Ośrodka Marka Syski oraz Zespoły „Strzelce” i „Klonowianki”

🪗Wśród zaproszonych gości obecni byli Pani Wioleta Maćczak – Sekretarz Urzędu Gminy Strzelce, Pan Tomasz Śliwicki – Przewodniczący Rady Gminy Strzelce oraz Pan Witold Morawski – Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Spraw Socjalnych i Sportu.
🪗Panu Andrzejowi Kurczewskiemu serdecznie dziękujemy za bardzo profesjonalne poprowadzenie przeglądu🥰
🪗Za ten piękny koncert, pełen wzruszeń i fascynacji gdzie mogliśmy upajać się muzyką ludową serdecznie dziękujemy zespołom i solistom:
🎤„STRZELCE”
🎤„KLONOWIANKI
🎤„LESZCZYNIANKI”
🎤„ŁANIĘCKIE SŁOWKI”
🎤„DASZYNIANKI”
🎤„ŚLESZYNIANKI”
🎤„ŻERONICZANKI”
🎤KAPELI „SYNKOPA”
🎤TADEUSZOWI SOBCZYKOWI
🎤KRZYSZTOFOWI CZARNECKIEMU
🎤TADEUSZOWI MAGDZIARZ

To było fantastyczne popołudnie, fantastyczne, bo z muzyką, fantastyczne, bo ze śpiewem i z tańcem😊
🪗W Przeglądzie każdy był zwycięzcą, bowiem to dzięki takim Zespołom jak te, które zaprezentowały się w Klonowcu Starym nasza tradycja jest nadal żywa i przekazywana kolejnym pokoleniom. Gratulujemy wszystkim wykonawcom wspaniałych występów i dziękujemy za waszą obecność.
🪗Z ogromną niecierpliwością oczekujemy ponownego spotkania z naszymi Przyjaciółmi 🪗🎤🎻🥁

Back to top