– Cyfrowy Klub Seniora – Komputery dla senior贸w馃捇

馃煛Mi艂o nam poinformowa膰, 偶e komputery馃捇dla Klubu Senior + w Strzelcach zosta艂y przekazane. Sprz臋t przekaza艂 W贸jt Gminy Strzelce, pan Tomasz Grabowski.

馃煝Seniorzy z Klubu Senior + mog膮 ju偶 korzysta膰 z komputer贸w馃捇 zakupionych przez Gmin臋 Strzelce sfinansowanych w ca艂o艣ci w ramach konkursu Ministra Cyfryzacji na doposa偶enie stanowisk s艂u偶膮cych do podniesienia kompetencji cyfrowych senior贸w.

鈥硷笍Sprz臋t komputerowy, a dok艂adnie 7 sztuk laptop贸w, bardzo ucieszy艂 Klubowicz贸w. 艁膮czna warto艣膰 projektu to 19 950,00 z艂. 鈥硷笍

馃煛Dzi臋ki projektowi powsta艂y stanowiska, kt贸re pozwalaj膮 seniorom podnosi膰 poziom swoich kompetencji cyfrowych. Starsi ludzie coraz cz臋艣ciej korzystaj膮 z nowoczesnego sprz臋tu w celu za艂atwienia spraw, takich jak uiszczanie bie偶膮cych op艂at dzi臋ki bankowo艣ci internetowej czy rozmowy z bliskimi poprzez komunikatory typu Messenger czy WhatsApp.

馃煝Klub Senior + w Strzelcach to miejsce gdzie mo偶na poczu膰 si臋 jak w domu. Seniorzy wsp贸lnie piek膮, gotuj膮, ucz膮 si臋 i organizuj膮 zabawy. Wyje偶d偶aj膮 na wycieczki. Klubowicze to osoby pe艂ne energii i pozytywnie nastawione do 艣wiata, kt贸re ch臋tnie dziel膮 si臋 swoj膮 wiedz膮 i do艣wiadczeniem.

馃煛Projekt finansowany ze 艣rodk贸w Ministra Cyfryzacji馃嚨馃嚤

Back to top