Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Drodzy Mieszkańcy!

🟦Wszystkich mieszkańców, którzy udostępnili swoje mieszkania dla osób przybywających z Ukrainy, prosimy o niezwłoczne zgłaszanie tego faktu do Urzędu Gminy w Strzelcach, osobiście w GPOS-ie, sekretariacie lub bibliotece oraz pod numerami telefonów lub e-mail:
🔸Koordynator – tel. 509591503, e-mail: biblstrzelce@wp.pl
🔹Sekretariat – tel. 24 356 66 01, e-mail: sekretariat@gminastrzelce.eu
🔸GOPS – tel. 24 356 66 13. e-mail: estera.lewandowska@gminastrzelce.eu
🟨Prosimy również o podanie danych dotyczących przyjętych osób:

  • imię i nazwisko,
  • skąd przybyły osoby,
  • miejsce przekroczenia przejścia granicznego,
  • aktualne miejsce pobytu.
    🟦Dane te potrzebne są do prowadzenia rejestru uchodźców z Ukrainy przebywających na terenie gminy Strzelce w celu zapewnienia im pomocy.

#Ukraina #WojnaNaUkrainie #PomocUkrainie #GminaStrzelce

Back to top