Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Konsultacje społeczne projektu Programu Współpracy Gminy Strzelce na rok 2024 z organizacjami pozarządowymi

Załączniki do ogłoszenia o konsultacjach:

Program współpracy

Pliki do pobrania:

ZARZĄDZENIE NR 79/23 WÓJTA GMINY STRZELCE z dnia 5 października 2023 roku w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały ,,Programu współpracy Gminy Strzelce z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na 2024 rok”

zarządzenie_nr_79_23

formularz_konsultacji

Twoje zdanie się liczy! Wypowiedz się! 
Konsultacje przeprowadzone będą w okresie od 9 października do 8 listopada 2023 r.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH!

Back to top