Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– „O ogrodach bez ogródek- zapraszamy na ogrodowe webinaria!”

🟩14 lipca, rusza niezwykły cykl szkoleń online w ramach projektu „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”, którego pomysłodawcą jest Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber.
🟨Zapraszamy wszystkich entuzjastów ogrodnictwa z województwa łódzkiego na inspirujące webinaria, pełne praktycznych wskazówek i porad ekspertów. 🌲🌻🪴
🟩Doświadczeni specjaliści, w tym wybitni fachowcy z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach, poprowadzą szkolenia, podczas których podzielą się nieocenionymi poradami dotyczącymi aranżacji nieużytkowanych przestrzeni oraz pielęgnacji roślin w harmonii z naturą i zmieniającym się klimatem. 🎍🪴🌷
🟨Aby wziąć udział w webinariach, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej wlop.clickmeeting.com.
Serdecznie zapraszamy
🟩 Webinaria internetowe organizowane są przez Urząd Marszałkowski Wojewodztwa Łódzkiego

Back to top