Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Ostrzeżenie meteorologiczne – oblodzenie

🌨 Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – IMGW PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne I stopnia dotyczące oblodzenia. 🌨
❄️Zjawisko: Oblodzenie/1
❄️Ważność: od godz.19:00 dnia 18.03.2024 do godz. 09:00 dnia 19.03.2024
❄️Obszar: województwo łódzkie – powiat kutnowski
❄️Przebieg: Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -2°C, temperatura minimalna przy gruncie około -4°C.
❄️Prawdopodobieństwo: 70%

Back to top