– Informacja w sprawie zakupu preferencyjnego węgla!

🔴Osoby zapisane na węgiel typu ekogroszek proszone są o dokonywanie wpłat w kasie Urzędu Gminy w Strzelcach lub złożenie pisemnej rezygnacji.
Na podstawie dokonanych wpłat zostanie złożone zamówienie w kopalni.

🟢Po otrzymaniu informacji telefonicznej o możliwości odbioru węgla, wnioskodawca ma 3 dni na dokonanie płatności.

🔴Mając na względzie sprawną realizację sprzedaży preferencyjnej paliwa stałego przez Urząd Gminy w Strzelcach informujemy, że każda osoba, która rezygnuje z zakupu węgla za pośrednictwem Gminy jest obowiązana złożyć niezwłocznie pisemną rezygnację. Informację należy złożyć niezwłocznie.

🟣W przypadku zadeklarowania w pierwszym wniosku zakupu węgla na rok 2022 i 2023 nie ma potrzeby ponownego składania wniosku.

🔵Przypominamy również, że Urząd Gminy w Strzelcach jest wyłącznie pośrednikiem w organizacji sprzedaży węgla po preferencyjnych cenach i jako samorząd lokalny nie ponosi odpowiedzialności handlowej za deklarowaną jakość dostarczanego opału.

Back to top