– Serwis Dyktanda.pl serdecznie zaprasza na konkurs Angielski Mistrz Wypracowań!

Tym razem zmagania uczestników będą opierały się na omawianiu zagadnień z tego popularnego języka obcego. Ale uwaga! Serwis Dyktanda.pl oczekuje, że wypracowania pisane będą w języku polskim, tak aby mogły pełnić funkcję wsparcia dla osób uczących się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów trzeba pisać po angielsku. Jakie są przewidziane tematy wypracowań? To np. łatwe i skomplikowane słowa, potoczne zwroty oraz czasy i inne elementy gramatyki.

Warto wspomnień, że uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opisać (z dostępnej, obszernej listy), ale także nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką lokatę w rankingu (do określonej wartości). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników! Ponadto przewidziane zostały nagrody gwarantowane za zgromadzenie określonej liczby punktów.

Konkurs właśnie się rozpoczął i potrwa do 5 grudnia 2021 r.

Udział może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom o różnym poziomie znajomości angielskiego. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

Back to top