Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Uwaga! Blokada rolnicza!


Urząd Gminy Strzelce informuje o utrudnieniach na drogach w dniu 20 marca 2024 roku od godziny 08:00 do godziny 19:00 na terenie powiatu kutnowskiego (Miasto Kutno – Gmina Kutno – Gmina Strzelce – Gmina Krzyżanów) – autostrada A1, drogi krajowe nr 60 i 92 oraz droga wojewódzka nr DW 702.
Planowane jest zgromadzenie publiczne (protest środowisk rolniczych) z udziałem około 200 osób w formie: rozpoczęcie protestu na parkingu w Kutnie przy ul. Łąkoszyńskiej (rejon skrzyżowania dróg DK 92 i W 702), a następnie przejazd ciągnikami i innymi pojazdami w ilości około 200 sztuk w rejon Ronda Unii Europejskiej w Kutnie oraz węzłów autostradowych A1 – Kutno Wschód i Kutno Północ, a tam blokada „stacjonarna” dróg w tych wskazanych trzech miejscach.
Zgromadzenie dotyczy „nielegalnego napływu zbóż, polityka zielonego ładu”.

Back to top