Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Uwaga na fałszywe SMSy!!!

Główny Inspektor Sanitarny ostrzega przed fałszywymi SMS-ami od nadawcy „Kwarantanna”. Jest to próba wyłudzenia danych osobowych. Prosimy nie otwierać wskazanego w wiadomości linku.
 Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny ostrzega przed fałszywymi wiadomościami SMS od nadawcy „Kwarantanna” o następującej treści: „Zostałeś skierowany do odbycia 10-dniowej kwarantanny z powodu zakazenia w Twoim najblizszym otoczeniu. Wiecej informacji na stronie https://cutt.ly/..Ezv3uy”

Inspekcja sanitarna informuje, iż nigdy nie wysyłała, ani nie wysyła wiadomości z przekierowaniem do stron internetowych. Przekazywane na terenie całego kraju takie wiadomości SMS są próbą wyłudzenia danych osobowych – ostrzega PPIS.

Back to top