– Webinarium pn.”Przedsiębiorco, inwestuj w firmę!”

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Przedsiębiorco, inwestuj w firmę! – instrumenty zwrotne dla MŚP”. Webinarium odbędzie się 25 sierpnia 2021 r. (środa) w godz. 10:00 – 11:00.

Organizatorem webinarium jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu z udziałem przedstawicieli instytucji udzielających wsparcia.Celem webinarium jest przedstawienie wybranych form wsparcia zwrotnego dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa łódzkiego.

\W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://rpo.lodzkie.pl/…/5009-webinarium-pn… klikając przycisk „Weź udział”.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.


Back to top