Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Wojewódzki Konkurs na „Kolorowy balkon” – zmiana terminu składania prac konkursowych do 30.09.2021 r.

Zarząd Województwa Łódzkiego informuje o przedłużeniu terminu nadsyłania zgłoszeń na konkurs „Kolorowy balkon” oraz „Ogrody i ogródki województwa łódzkiego’’ do dnia 30 września 2021 r.

Konkursy propagują ideę bioróżnorodności poprzez inspirowanie wszystkich mieszkańców Województwa Łódzkiego do współtworzenia przyjaznej dla środowiska atmosfery poprzez upiększanie balkonów, działek i przydomowych ogródków kwiatami, roślinami miododajnymi oraz roślinami ziołowo-warzywno-owocowymi.Dla uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.

Wszelkie informacje dotyczące konkursów są dostępne na stronach internetowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego:

https://www.lodzkie.pl/rolnictwo/konkurs-na-kolorowy-balkon

https://www.lodzkie.pl/…/konkurs-na-ogrody-i-ogrodki…

Back to top