Warning: file_put_contents(//wp-content/uploads/pe-public-institutions/css/theme.css): failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/pe-public-institutions-plugin/less-compiler/Cache.php on line 123

– Wszystkie usługi w jednym miejscu z Moją Okolicą!

Z aplikacją Moja Okolica znajdowanie lokalnych przedsiębiorców jeszcze nigdy nie było takie proste. Jest to funkcjonalność skierowana do mieszkańców, którzy w łatwy sposób mogą znaleźć produkty i usługi w najbliższym sąsiedztwie!
Każdy mieszkaniec ma możliwość wyszukania w aplikacji podmioty, które go najbardziej interesują. Możemy w niej znaleźć informacje, gdzie zrealizujemy bon turystyczny, gdzie znajduje się najbliższa restauracja, a jak zepsuje Ci się samochód, to bez problemu znajdziesz najbliższego mechanika w Twojej okolicy. Moduł jest łatwo dostępny w aplikacji, znajdziesz go w dolnym pasku głównego menu obok koszyka.
Zachęcamy do pobrania z Google Play lub AppStore!

Back to top