– Wybierz się z nami na wakacyjną przygodę!

Mamy fantastyczną wiadomość dla wszystkich miłośników wakacyjnych wyjazdów! Gminny Ośrodek Kultury w Strzelcach, wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczną w Strzelcach oraz Gminą Strzelce zapraszają na niezapomniane wycieczki, które odbędą się 22 i 23 sierpnia!
Zbiórka odbędzie się o godzinie 9:00 przed GOK, a powrót planowany jest około godziny 16:00. Będzie to czas pełen atrakcji i niezapomnianych chwil!
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które w tym roku skończyły lub kończą 7 lat, jak również starsze dzieciaki, które chciałyby wziąć udział w tej wyjątkowej przygodzie! Razem stworzymy wspomnienia na całe życie!
Na programie wycieczek czeka na nas wiele wspaniałych atrakcji! Odwiedzimy ZOO w Płocku, gdzie spotkamy egzotyczne zwierzęta, oraz przeżyjemy emocjonującą przygodę w Happy Parku Stóżewko! A to nie koniec! Czekają też na nas warsztaty kulinarne!
Prosimy o zapoznanie się z wymaganiami i szczegółami dotyczącymi wycieczek, które znajdziecie na naszym plakacie. Bezpieczeństwo i dobra zabawa są dla nas najważniejsze!
Dołączcie do nas w tych wyjątkowych dniach i razem spędźmy czas pełen radości, przygód i niesamowitych wspomnień!
Termin: 22 i 23 sierpnia
Zbiórka: Przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Strzelcach o godzinie 9:00
Miejsce docelowe: Płock
Uczestnicy: Dzieci z Gminy Strzelce, które w tym roku skończyły lub kończą 7 lat oraz starsze
Zapisy wg harmonogramu oraz więcej informacji w Gminnej Bibliotece Publicznej w Strzelcach.

Back to top